Reklam Magazin nedir? reklam magazin nasıl yapılır

- Advertisement -

Reklam Magazin nedir? reklam magazin nasıl yapılır

- Advertisement -

Magazin ile ilgili araştırmaları yaparken rastladık bu kanala. Türkiye’ nin reklam kanalı olarak açılmış bir platform.

Reklam Magazin 2013 yılında Youtube üzerinden ve http://www.reklamtv.org adresinden yayın hayatına başlamıştır ve bir çok içeriğe sahip. Temel amacı ajanslar, yaratıcılar ve şirketler için geniş, sürekli güncel bir reklam veritabanı oluşturmak üzerine kurulan bu platformda bir çok reklamı bir arada görebilirsiniz.

Dünyadaki örneklerden yola çıkarak içeriğini Prime-time kuşağından TV üzerinden kayıt yaparak oluşturmaktadır. Burada amaç sosyal medyayı aktif olarak kullanmayan ve gözden kaçabilecek kaliteli işleri zamanında ve güncel olarak takipçilerine sunmaktır.

Şirket temsilcisi, Reklam ajansı ya da kampanya yöneticisi olarak bize başvurup videolarda istediği değişikliği ve kaldırma işlemini yapabiliyor.

- Advertisement -

Other Articles

Yataktan sokağa şıklık – Sadece Elli 2 adet üretiliyor

 Merhaba,Dün çiçekli saten bir pijamamın altına kot pantolon ve spor ayakkabı giyip kendimi sokağa atmıştım.  Tabi ki pijama pijama durmadı çiçekliydi ve beline bir...

Shein Türkiye’ den Alışveriş Yapmak

Shein Türkiye' den Alışveriş Yapmak – Sheinside Shein Türkiye geldiiiiii!  olleeeeyyyy! yuppppiiiii! yehoooo!! Eeevet öngörülen nidalarmız atıldıysa bu pamuklara sarmalık siteyi stalklamak istiyorum hemencecik. Uzun ...