Ece Vahapoğlu, iç çamaşırıyla poz veren Duygu Özaslan’ı takipten çıkardı

- Advertisement -

Ece Vahapoğlu, iç çamaşırıyla poz veren Duygu Özaslan’ı takipten çıkardı

- Advertisement -

Duygu Özaslan gündem den düşmüyor. Son zamanlarda Mustafa Sandal ile anılan Duygu Özaslan ile ilgili son haber de şu şekilde.

 

Ünlü sunucu Ece Vahapoğlu, dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı evden çıkmadığını göstermek için iç çamaşırıyla poz veren fenomen Duygu Özaslan’ı takipten çıkarak tepki gösterdi.

Çektiği makyaj videolarını YouTube kanalından yayınlayarak kısa sürede ünlenen sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, koronavirüse karşı tedbir aldığı göstermek için Instagram hesabından iç çamaşırıyla çektirdiği pozunu paylaştı.

Özaslan’ın beğeni rekoru kıran paylaşımına Ece Vahapoğlu’ndan tepki gecikmedi.

İÇ ÇAMAŞIRLI POZUNU PAYLAŞTI Çin’de başlayan ve sonrasında dünyayı etkisi altına alarak 11 binden fazla kişinin canına mal olan koronavirüs Türkiye’ye de geldi. Ülkemizde 9 kişinin hayatını kaybettiği virüs sonrasında vatandaşlar evden çıkmamaya başladı. Virüsün yayılmasını önlemek için evinden çıkmayan Duygu Özaslan, evinin banyosunda dünyaca ünlü markalı iç çamaşırıyla poz vererek Instagram hesabından paylaştı.


ECE TAKİPTEN ÇIKTI Duygu Özaslan’ın fotoğrafı kısa sürede 221 binin üzerinde beğeni alırken tepkileri de beraberinde getirdi. Ünlü sunucu Ece Vahapoğlu, Duygu Özaslan’ın cesur pozuna tepki gösterdi. Fotoğrafın altına “Unfollow” yazan Vahapoğlu, fenomeni takipten çıkardı.

 

- Advertisement -

Other Articles

Yataktan sokağa şıklık – Sadece Elli 2 adet üretiliyor

 Merhaba,Dün çiçekli saten bir pijamamın altına kot pantolon ve spor ayakkabı giyip kendimi sokağa atmıştım.  Tabi ki pijama pijama durmadı çiçekliydi ve beline bir...

Shein Türkiye’ den Alışveriş Yapmak

Shein Türkiye' den Alışveriş Yapmak – Sheinside Shein Türkiye geldiiiiii!  olleeeeyyyy! yuppppiiiii! yehoooo!! Eeevet öngörülen nidalarmız atıldıysa bu pamuklara sarmalık siteyi stalklamak istiyorum hemencecik. Uzun ...