DeFacto, Sporseverler Koleksiyonuyla sporseverler için şıklığın adresi oluyor

- Advertisement -

DeFacto, Sporseverler Koleksiyonuyla sporseverler için şıklığın adresi oluyor

- Advertisement -

DeFacto, Sporseverler Koleksiyonuyla spor severler için şıklığın adresi oluyor. DeFacto birbirinden trendi parçalardan oluşan koleksiyonuyla modayı yakından takip edenlere spor yaparken de şık olabilecekleri seçenekler sunuyor.

Lider hazır giyim ve moda markalarından DeFacto 2020 Sporseverler Koleksiyonuyla takipçilerine spor yaparken de şık ve trendy görünecekleri özel kapsül koleksiyon hazırladı.
DeFacto Sportswear Koleksiyonu, bahar aylarında spor salonlarından çıkıp açık havanın ve doğanın keyfini çıkarmak isteyenler için dünya trendlerini yansıtan tasarımlardan oluşuyor.

Doğa yürüyüşü yapan, koşan ve tenis oynayanlar için hazırlanan Defacto Sportswear Koleksiyonunda bodyler, büyük tipografilerin yer aldığı baskılı taytlar ve kapşonlu üstler dikkat çekiyor. Koleksiyonda eşofman takımları, spor çantaları ve güneş gözlükleri gibi aksesuarlar da yer alıyor. Yeni dekupe görselleride wetransfer dosyasında yer almaktadır.

- Advertisement -

Other Articles

İnternette para kazan – youtube’ dan nasıl para kazanılır

İnternette para kazan - youtube' dan nasıl para kazanılır Cümle alemin bildiği konuya bir kez de ben değineyim. Öyle çok çok takipçisi ve izlenmesi olan...

Shein Türkiye’ den Alışveriş Yapmak

Shein Türkiye' den Alışveriş Yapmak – Sheinside Shein Türkiye geldiiiiii!  olleeeeyyyy! yuppppiiiii! yehoooo!! Eeevet öngörülen nidalarmız atıldıysa bu pamuklara sarmalık siteyi stalklamak istiyorum hemencecik. Uzun ...