Çağla Şıkel’in karantina alışverişi

- Advertisement -

Çağla Şıkel’in karantina alışverişi

- Advertisement -

Çağla Şıkel, önceki gün şoförü ve yardımcısına karantina alışverişi yaptırdı. Şıkel’in verdiği listedeki ürünleri alan yardımcının, mutfak alışverişinin yanı sıra kolonya ve dezenfektan gibi temizlik ürünleri de aldığı görüldü.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; sunucu ve manken Çağla Şıkel, önceki gün şoförü ve yardımcısına karantina alışverişi yaptırdı.

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınına karşı oğulları Kuzey ve Uzay ile “Evde kal” çağrısına uyan Şıkel, şoförü ve yardımcısını evdeki eksikleri aldırmak için markete gönderdi.

Şıkel’in verdiği listedeki ürünleri alan yardımcının, mutfak alışverişinin yanı sıra kolonya ve dezenfektan gibi temizlik ürünleri de aldığı görüldü.

- Advertisement -

Other Articles

Erkekleri Etkilemenin En Kolay Yolu – Dişil Enerji Nedir –  Dişil Enerji Nedir – 1

Erkekleri Etkilemenin En Kolay Yolu - Dişil Enerji Nedir -  Dişil Enerji Nedir – 1 Daha mutlu ve dengeli bir hayat yaşayabilmemiz için eril ve...

Shein Türkiye’ den Alışveriş Yapmak

Shein Türkiye' den Alışveriş Yapmak – Sheinside Shein Türkiye geldiiiiii!  olleeeeyyyy! yuppppiiiii! yehoooo!! Eeevet öngörülen nidalarmız atıldıysa bu pamuklara sarmalık siteyi stalklamak istiyorum hemencecik. Uzun ...