Burak Akkul’un eşi Seda Akkul’dan yeni açıklama

- Advertisement -
- Advertisement -

Burak Akkul’un eşi Seda Akkul’dan yeni açıklama

Burak Akkul’ un güncel mesajı: “Merhaba. önceki paylaşımlarım sayenizde gerekli yerlere ulaştı ve misyonunu tamamladı. Birincisi @sedaakkul’da hastanede izlenimi uyanmış, hayır o evde karantinada. Korona değil. İkincisi Bakanlık bana zaten “korona pozitif” tedavisi uygulandığını bu akşam iletti. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde herşey iyi🙏 Bir de arkadaşlar ben telefonları açamıyorum konuşunca öksürebiliyorum, çok gerekiyorsa mesaj yazınız🙏”


Koronavirüs testi pozitif çıkan ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Burak Akkul, durumu fenalaşınca yoğun bakıma kaldırılmıştı. Ünlü sunucunun eşi Seda Akkul ise kusma ve baş ağrısı şikayetlerinden dolayı karantinaya alınmıştı. Seda Akkul, eşi ve kendisinin sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Seda Akkul, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Burak yoğun bakımda stabil. Daha iyi olması için duanıza, iyi dileklerinize ihtiyacı var. Doktorlar onunla çok iyi ilgileniyor. Ben karantinada hastanede tedavi altındayım.

Burak’ın doktoru ile ilgili haberler de yanlış, Dr. Bey gerekli önlemleri almıştı ve zaten korona negatif çıktı görevine dönebildi. Burak ve tüm hastalar için çabalıyor. Ben ‘fiziken’ kötü değilim. Korona pozitif tedavisi oluyorum.

Sosyal medyaya hiç bakmamaya çalışıyorum, çünkü iyi gelmiyor. Burak’a da iyi gelmedi ve yoğun bakıma alınmadan önce çok yıprandı. Telefonlara cevap vermek, mesaj cevaplamak pek mümkün değil. İlaçların da etkisiyle hem uyku halindeyim hem de telefon çalması endişelendiriyor beni.

Sadece sizden dua, iyi dilek, enerji, hanginiz nasıl iyi hissedeceğine inanıyorsanız; Burak için istiyorum, bunların Burak’a iyi geleceğini ve çabucak iyileşeceğine inanıyorum, inanmak istiyorum.

- Advertisement -

Other Articles

Yataktan sokağa şıklık – Sadece Elli 2 adet üretiliyor

 Merhaba,Dün çiçekli saten bir pijamamın altına kot pantolon ve spor ayakkabı giyip kendimi sokağa atmıştım.  Tabi ki pijama pijama durmadı çiçekliydi ve beline bir...

Shein Türkiye’ den Alışveriş Yapmak

Shein Türkiye' den Alışveriş Yapmak – Sheinside Shein Türkiye geldiiiiii!  olleeeeyyyy! yuppppiiiii! yehoooo!! Eeevet öngörülen nidalarmız atıldıysa bu pamuklara sarmalık siteyi stalklamak istiyorum hemencecik. Uzun ...