Shein Aksesuarları İle Evinizi Renklendirin

shein aksesuar

Shein Aksesuarları İle Evinizi Renklendirin

Shein aksesuarları ile evinizi renklendirin! Nasıl mı? Shein Türkiye sayfasının açıldığını burada yazmıştım. Shein ben bu markayı ilk şayn diye okuyordum sonra vlogırların videolarını izledikledikten sonra yaşadığım aydınlanma sonucu şi in olduğunu öğrenmiş oldum. Bu beni üzer mi üzmez !

Neyse efendim bir yanlış anlama ya da eksik anlama diyelim, shein denilince aklıma direk cicili bicili elbiseler ve bunları giyip fotoğraflarını shein ürünlerinin altına yükleyen kızlar geliyordu. Gelsindi tabiki sıkıntı yoktu , bu doğruydu. Ama eksik!

Niçin mi evet şimdi niçin olduğunu shein’ den paylaştığım bir kaç sevimli ve kullanışlı üründen sonra anlayacaksınız.

 

 

Shein Aksesuarları

1_ Frida Kahlo Yastık Kılıfı

shein aksesuarları
GÖRSELE TIKLA, ÜRÜNE GİT

İşte en favorim bu! Bu kadıncağız azmi ve başarı beni çok etkiliyor. Belki bu yüzden bu yastık 1 numara

Frida Kahlo ve Diego Rivera ‘ nın aşklarını yazdığım yüz yılın aşklarını okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Frida Kahlo’ nun yastığından bahsettiğimiz için, yazımdan Frida’ ile Kahlo’ nun aşkını alıntıladım, okumak isterseniz buyrunuz.

Frida Kahlo Kahlo yaşadığı elhem bir kaza sonucu hayatı boyunca dayanılmaz acılar çekmektedir Ailesi ve doktoru acılarını biraz olsun unutabilmesi için, bir şeye konstre olması konusunda destek olur. Frida Kahlo acılarını unutmak için kendini resme verir ve dünyaca ünlü bir ressam olur.

Meksika’nın yetiştirdiği en ünlü ressamlardan biri olan Frida Kahlo, resimlerini göstermek için görmeye gittiği kendisinden 20 yaş büyük Meksika’nın Michelangelo’su olarak anılan ünlü ressam Diego Rivera’ya aşık olur. Tanışmalarından 2 ay sonra evlenen ve fiziksel olarak birbirine uyum sağlamayan çift, yaşamları kadar fırtınalı bir aşkında kahramanı olurlar. Mexico City’de, Meksikalı mimar ve ressam Juan O’Gorman tarafından tasarlanan bir evde yaşayan çift aldatma nedeniyle boşanırlar. Ancak ayrılıkları uzun sürmez. Frida, resim çalışmalarını sürdürmek için Amerika’da bulunan Diego’nun yanına gider ve tekrar evlenirler. Diego bu eve 1954’de sevgilisinin ölümünden sonra döner. Şu an müze olan ev, 20. yüzyılın en fırtınalı aşklarından birine tanıklık etmesi açısından şehrin en önemli anıtlarından biridir.

08 Dec 1939, Mexico City, Mexico — 12/8/1939-Mexico City, Mexico- Diego Rivera, celebrated artist and dissident Communist, who charged, Dec. 8, that German Nazis and Stalin Communists were “converging” Mexico into a base of operations against all of the Americas, especially Mexico and the United States. He is pictured here with his wife, Mexican painter Frida Kahlo. — Image by © Bettmann/CORBIS

Shein aksesuarlarına devam ediyoruz..

2- Puantiyeli Nevresim takımı

Bunu da şirin buldum, değişik bir hava katacak gibi, çarşafının düz renk olmayışı hoşuma gitti.

Aynı zamanda kullanışlı da duruyor.

shein aksesuarları
ÜRÜNE TIKLA, GÖRSELE GİT

3- Siyah Yorgan Kılıfı

Bence hiç ama hiç kullanışlı değil bu, yazın terletir kışın üşütür gibi, peki ya umrumda mı? kaygan, parlak, saten görünümü çok şık ve seksi  alınır bu da

shein aksesuar
GÖRSELE TIKLA, ÜRÜNE GİT

4- Gri Manidar Sözlü Yastık

Bu yastıkda çok güzel, ne güzel söz değil mi? Allah herkese böyle aşk nasip etsin. Amin

shein aksesuar
GÖRSELE TIKLA, ÜRÜNE GİT

6- Shein Çocuk Nevresim

Fazla söze ne hacet, şunun şirinliğine bakar mısınız?

shein aksesuar
GÖRSELE TIKLA, ÜRÜNE GİT

 

7-Mutfak aperatif ürünleri

Mutfak aperatif ürünleri hepsi bir birinden şeker, tek tek incelemek lazım, küçükler ama çok fonksiyonlular anladığım kadarıyla.

Ben bir tanesini buraya bırakıyorum, bu görsele tıklayıp diğerlerine de bakabilirsiniz.

shein aksesuarları
GÖRSELE TIKLA, ÜRÜNE GİT

 

shein aksesuarları
GÖRSELE TIKLA, ÜRÜNE GİT

 

shein aksesuarları
GÖRSELE TIKLA, ÜRÜNE GİT

 

Shein hakkında yazmış olduğum tüm yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir