Ana Sayfa Bloglar Gigi Hadid,  Bella Hadid ve Hadid Ailesi

Gigi Hadid,  Bella Hadid ve Hadid Ailesi

0
Gigi Hadid,  Bella Hadid ve Hadid Ailesi

Gigi Hadid,  Bella Hadid ve Hadid Ailesi

Gigi Hadid , ahh vallahi de billahi de bir kadın olarak en çok beğendiğim hanımlardandır kendisini. Her bişileri güzel kızın. Kış aylarında nasıl motivasyon olabiliriz. Havalar o kadar soğuk ve kasvetli ki..  Birde kıșın soğuğu yetmezmiş gibi sabah pardon gecenin köründe uyanmalar eklendi. Bu kadar erken kalkınca zamandan mi kazanmış oluyoruz yoksa bendemizin dinlenme ihtiyaci olan saatte uyanıp daha farklı rahatsızlıklara davetiye mi çıkarmış oluyoruz bilemeyeceğim..

Soğuk soğuk çok soğuk, iliklerime kadar üșüyorum. Lakin bu kızları görünce iliklerine kadar ısınacak çok kiși vardır sanırım. Yani ben çok beğeniyorum muhtemelen bir çok kişi de beğeniyordur.

Öncelikle Bella Hadid’ den bahsetmek istiyorum,  bu sene iyi çıkış yaptı. Ablası Gigi nin ün ve șanı etkili olmadı mı?  Tabiki olmuştur fakat seksi değil mi yahu hele ki șu elbise seksiliğine seksilik katmamıș mi?

Bella Hadid - Gigi Hadid
Bella Hadid
Bella Hadid
Bella Hadid

Buyrun efendim buraya tıklayabilirsiniz  daha fazlasını instagram hesabında mevcut.

Gigi Hadid

Sıra geldi ablamıza,  dillere destan taş güzel efsane güzel feci güzel Gigi Hadid. O kadar güzel ki vücudunda her yerini kaplamış neredeyse siğil gibi duran benleri falan kimsenin gözü görmüyor. Abla Gigi boylu poslu taş kızımız  One Direction grubu eski assolisti Zayn Malik ‘ le beraber.  Malik’  in  Gigi’ye evde yemekler yapması ultra bonus olsun.

Gidi Hadid Zayn Malik
Gidi Hadid Zayn Malik

Gigi Hadid ‘ in en yakın arkadaşı Kardashian’  ların bilmem kaçıncı kardeşi Kendall Jenner

Gigi Hadid Kendall Jenner
Gigi Hadid Kendall Jenner

Aslına bakarsanız Hadid’ ler de kardashian silsilesi gibi olmaya aday lakin onlar gibi sansasyonel hayatları yok. Onlara kıyasla diyorum. 3 kardeşler lakin 2 de üvey ablaları var. Erkek kardeşleri de model olma yolunda. Diğer iki üvey kız kardeş necidir ne yapar bilmiyorum. Merakta etmiyorum öhh gelen AVM ‘ler de ünlü markaların yüzleri olup gözüme gözümüze sokulmadılar çünkü. İnstagram hesabı icin buraya tıklayabilirsiniz.

Gigi Hadid - Hadid Ailesi
Gigi Hadid – Hadid Ailesi

Peki bu güzel kızlar tașliklarını nereden alıyor, tașlık anneden sanırım. Los Angeles ‘ li anne Yolanda Hadid vakti zamanında modelmiș. Şuanda tv programında kariyerine devam ediyormuş.

Gigi Hadid Bella Hadid ve Hadid Ailesi

Gigi Hadid Bella Hadid ve Hadid Ailesi

Gigi Hadid Bella Hadid ve Hadid Ailesi

Los Angeles Filistin’ den göçen  ünlü emlakçı baba bu kadınla evlenip bu cocuklari yapmakla iyi seçim yaptığı gayet ortada. 2. Eși olan Yolanda ile ayrılar.

Bir şey daha ne kadar içten ve samimi bilinmez,  Gigi arkadaşları ile eğlencede ellerine kına yakıp bu fotoğrafı instagram hesabında paylaşmıștı.  Altına da eski dostlar harika vakit geçirdim. Soyadım Hadid Filistin’ liyim ve bununla gurur duyuyorum yazmıştı.

Ne olursak olalım önemi yok, kendimizle ve geldiğimiz ırkla gurur duymak çok doğru. Lakin insanlari ayıran sadece 2 şey vardır “iyi insan”  ve “kötü”  insan!   ırklar, cinsiyet,dil, ırk, zenginlik, fakirlik bla bla bla değil. İyilik ve kötülük her insanda var tabi ki, kıstas; sende iyilik mi ağır basıyor kötülük mü?  Lütfen ve lütfen yaşadikça hayatımiza kattığımiz etiketlerden kurtulalım. Ben sadece nacizane düşüncemi paylaștım.