Davines Momo Saç Kremi

Davines Momo Saç Kremi geldi sonunda , çok heyecanlıyım, o kadar çok met ettiler ki büyük mucizeler bekliyorum. O kadar çok övdüler ki çıtayı baya yükselttiler.  Çok sevdiğim bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi üzerine aldım. Üç ayda saçları resmen evrim geçirdi. Açıcılar ve boyalardan artık saçları lastik gibi olmuştu,  yani șu anda benimde öyle. Uzun yıllardır çok sık aralıklarla açık renklere boyuyorum, birde  ara ara düzleştirici kullanınca mahvoluyor dolayısıyla. Bakım yapıp ıslak havlu ile beklemekten sinüzit olacağım diye korkuyorum. Eczaneden alıp denemediğim vitamin,  aktardan alıp denemediğim yağ kalmadı. Dediler beslenme de önemli, saçlarını ve tırnaklarını besleyecek vitamin kullanmalısın, onu da içtim 6 ay hiç bir fark yok. Hatta en son șampuanın içine doğum kontrol hapını toz haline getirip karıştırıp kullan dediler,  onu bile yaptım.

fashion stalker

Davines Momo son şansım

Son șansım Momo 🙂 kim istemez ellerini saçlarına attığında,  saçlarının arasından kaymasını.  Uzun yıllardır bu duyguyu tatmıyorum.

Eğer etkili olur ise diğer saç ürünlerini de kullanacağım. Hatta Davines saç boyalarınıda kullanmayı düşünüyorum.

 

Davines Momo -
Davines Momo
Davines-mask-SacBoyalari
Davines Momo

 

Hepsi burada dan aldım,  kargo ücreti ile birlikte 75 TL ‘ ye geliyor.

Diğer ürünleri ve detaylar için hepsiburada ‘ yı alttaki aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak ziyaret etmeniz yeterli.

Davines’ in diğer ürünlerini araștırırken Buse Öztürk ‘ ün “chunlibeauty” adlı bloğuna rastladım. Bakım maksesi ile ilgili yorumlarını okumak isterseniz bloğunu buradan ziyaret edebilirsiniz.

Saç uzatmak için neler yapmalıyız? hakkında yazımı okumak tık tık

 

05.07.2018

Hshshs tekrer merhaba bu yazı mı gördüm yıllar yıllar geçmiş gibi geldi üstünden. Zaman ne kadar da çabuk geçiyor. Benim krem kullanan yıllarımın geçmesi gibi. Momo gerçekten güzel bir krem, sarı saçlılar ve banyoda saçı açılmayan rahatlıkla kullanabilir. Kremler arasında en beğendiklerimden diyebilir. Fakat herkesin saç tipi farklı birine iyi gelen diğerine iyi gelmeyebiliyor.

Ben şimdilik krem kullanmayı bıraktım. Bu ara dalinle yıkıyorum hatta 🙂 birde çıkınca içeriğinde argan yağı  Bioness ‘ in bakım yağını kullanıyorum. Tabi bunlar baki değil  değişebilir.

Bazı kişilerinde mesela çok iyi bile olsa aynı şampuanı kullandığında saçı yoruluyor. Bu yüzden yine saç ürünleri de her diğer ürünler gibi genelde kişiye göre faydası değişebilir.

Bitti 🙂