Ana Sayfa Güzellik Yüzdeki Benler Ne Anlama Gelir

Yüzdeki Benler Ne Anlama Gelir

1
Yüzdeki Benler Ne Anlama Gelir

Yüzdeki Benler Ne Anlama Gelir

Yüzdeki benler ; Yüzünde beni olanlar genellikle ondan kurtulmaya çalışıyor. Beni ile barışıp ömür boyu yaşayanlarda var tabi ki. Kişisel fikrimi sorarsanız aşırı büyük olmadığı sürece kalmalıdır. Bir kusur değil zaten, fakat kusur olarak görülüyorsa da , kusurlarınız aslında sizi daha orjinal kılar. Bu yüzden kusurlarınızı sevin.

Peki ya benlerin yerlerine göre anlamlarını hiç düşündünüz mü?

Yüzdeki Benler

1.Dudak Kenarındaki Benler

Dudak Kenarındaki Benler

Yüzdeki benler den dudak kenarında bulunan benler için, iyi yemek yapmak, lükse, rahata düşkünlügü anlatır. Ben dudağın sagında ise; sosyal ve ekonomik yönden başarı. Ben dudagın solunda ise; aşk, macera, serseri bir yaşam. Başarısız ve hayal kırıklıklarıyla geçecek bir hayatı anlatır.

2.Sol Yanakta Bulunan Benler

Sol Yanaktaki Benler
Yüzdeki benler

Yüzdeki benler den sol yanakta bulunan benler; Bu sizin idealleri peşinde koşan,eli açık,ateşli biri oldugunuzu işaret eder. Evlilikte zor mutlu olurlar. Hassastırlar. Başkalarını çok düşündükleri için kendine vakit ayıramazlar. Acılarını içine gömerler.

3. Sağ Yanakta Bulunan Benler

Sağ Yanakta Bulunan Benler
Yüzdeki benler den sağ yanagında beni olanlar zeki olurlar. Yaratıcıdırlar, düşündüklerini mutlaka yaparlar. Elleri sıkı olur. Ticarette başarıdırlar.

4.Alında Sağda Veya Solda Bulunan Benler

Alında Sağda Veya Solda Bulunan Benler

Alında ben sağda ise; zeki oldugunu. Saça yakınsa aşk oyunlarını sever. Uzun ve saglıklı bir yaşamı ifade eder. Ben alnın solunda ise; dengeli bir kişiligi anlatır.

5. İki Kaş Arasında Bulunan Benler

Kaşlarda bulunan benler

Yüzdeki benler den, iki kaş arasında bulunan benler; Ben kaş ortasının sağında ise; Gelecegi parlak, hoş sohbet eden ,aşk seven, iyi bir evlilige aday bir kişiligi ifade eder. Ben iki kaş arasinda ortada ise; Şanşlı ve neşelidir. İki kaşın ortasında solda ise ben; Çok duygusal fakat mantıgıyla hareket eden kisilik.

6. Burun Ucunda Bulunan

burun ucundaki benler

Burun ucundaki benler; Aşka ve şehvete düşkünlügü anlatır.

7.Göz Kapağı Üzerindeki Benler

Göz kapağının üstünde bulunan ben ise,  aile içinde uyumsuzluk yaşanabileceğini ve para kaybetme eğilimini sembolize eder.  Ayrıca adeta göz yaşı gibi gözün altında bulunan ben ise fazla duygusal olduğunuzun işaretidir.

Ayrıca Ben ‘ ler

Göz kapagındaki benler; hassas cana yakınlıgı anlatır.
Göz altındaki benler; dostluk,cömertlik,cana yakın oldugunu gösterir.
Kulak üzerindeki benler; başına buyruk bir mizacı.
Gögüs üzerindeki benler; sanat,ilim,aşk ve edebiyatta başarıyı.Çok kazandıkları halde daima parasızdırlar. Kurallara uymazlar.
Şakaklardaki ben ; kararsızlığı ifade eder.

Biliyor muydunuz?

Yüzdeki benler değil de tüm vücudundaki benler demeliyiz Gidi Hadid için belki de.   Gigi Hadid ‘ in de vücudun da çok fazla ben olduğunu biliyor muydunuz?

Gigi-Hadid-Benleri

 Gidi Hadid ve Kendal

Kaynaklar, Luna Akademi