Saç Trendleri Neler

- Advertisement -
- Advertisement -

Saç Trendleri – 2016 Ve Sonrası

Saç trendleri her daim değişmekte ve öyle modeller varki zaman geçse de o kadar kanıksamışız ki bu moda hiç bitmesin diyoruz.

2016 ‘ ya yakın tarihte başlayıp günümüze kadar gelen modellere bir göz atalım şimdi

Saç Trendleri

 

2016 Saç Trendleri

Saç trendleri 1.

En sevdiğim model diyebilirim, sade ve kolay. Bazen istesen bu basit topuzu yapamıyorsun. Ne kadar evden temizlik yaparken çıkmış gelmiş, havası versede seviyorum gelişi güzel toplanan bu saç modelini.


2016 Saç Trendleri-1

2016 Saç Trendleri-2

2016 Saç Trendleri-3

2016 Saç Trendleri-4

Saç trendleri 2.

Bu bohem görümlü örgüleri de elde etmek için uzun upuuuzunn saçlara gerek olsa da, bahar aylarında gideceğiniz kır düğününde, hatta günlük kullanımda orda burda kullanbilirsiniz 🙂 Bu kadar uzun saçları her zaman ezikledim, eziklerim çünkü kıskanıyorum. Zaten bunlar doğal saçları değildiir, kesin postijdir diyerek konuyu kapatıyorum.


2016 Saç Trendleri-5

2016 Saç Trendleri-6

2016 Saç Trendleri-7

 

Saç trendleri 3.

İlk gördüğümde bu ne yeaaaa! dediğim model.  Yurtdışındaki moda blogırı kızlarının yaptığı şimdilerde yeni yeni ancak 1 yıl sonra benimsediği model. Bir süre öncesine kadar beğeniyordum. Yanlız bu modeli yapmayan moda blogger gilrs ü kalmamıştır. Şimdilerde bana göre göre öhhh geldi.


 

2016 Saç Trendleri-9

Saç trendleri 4.

Buda tepede toplanan topuzdan sonra karşılaşacağımız model. Önden arkaya doğru yapılan saçının bir kısmının üstte örülmesi


 

2016 Saç Trendleri-10

Saç trendleri 5.

Bu yukardan örgülerde çok yapılacak gibi. Hatta erkeklerde enseler kazınmış şekilde bu kızılderilileri andıran modeli sık sık göreceğiz sanırım. Erkeklerde topuz modasının yerine bu model enseler kasınmış şekilde geçecek diyebiliriz.


2016 Saç Trendleri-17

Saç trendleri 6.

Pikachu ‘ yu andıran bu modele de rastlayabilirsiniz. Üniversite yıllarımda çok yaptığım bu modelin adını bilmiyorum ben çunni derdim:) Bu kadar altta değilde daha üstlerde de toplanabilir, biraz daha dağınık şekilde. 30 yaş üstü kadınlarında sıkça genç görünmek için yaptığı model. Böyle diyorum kızmayın, bende 33 yaşındayım ama bence 20’ li yaşlara dönmek isteyen ruhunuzu yansıtıyor bu saç modeli. Biraz olgun görünüme sahipseniz de bu saç çok komik duruyor.


 

2016 Saç Trendleri-28

Saç trendleri 7.

Kendall Jenner’ in yaptığı bu perçemli topuzda çok beğenilmişti, bunu da eklemesem olmaz.


 

2016 Saç Trendleri-27

Saç trendleri 8.

Beyaz saç renginide geçen yıl yaza doğru bir kaç kişi de görmüştüm ( detayları yeni beyaz saç postunda bulabilirsiniz). Beğendiğim topuz , aslında rengi de beğendim ama ben kendime yakıştıramam. Yapıp kullananları taktir ediyorum. Yalnız bugün televizyonda bir ünlü hanım da gördüm bu rengi ve renkden soğudum.


 

2016 Saç Trendleri-21

2016 Saç Trendleri-22

Saç trendleri 9.
Hafif dalgalı ve düz kesim perçemli modeller. Kesim ve dalgalar harika, perçemler de farklı bir hava veriyor. Bu perçemde herkesin kullanacağı bir model değil. Ben bu perçemi yapsam herhalde bende keçi gibi görünür.

2016 Saç Trendleri-19

2016 Saç Trendleri-24

Saç trend 10.

Benim gibi perçemi kendine yakıştıramayanlardansanız ( kelime aşırı uzun :)) bu modeli kolaylıkla kullanırsınız. Düz kesim, hafif dalgalı saçlar ve ortadan ayrılmış saçlar. Ayrıca bu model maskülen bir havada veriyor


 

2016 Saç Trendleri-23

Saç trend 11.

Aşırı güzel bulduğum model. Carmen Hamilton ‘ u çok beğeniyorum tarzı saçı hepsi ilham verici. Saçımı kestirdiğimde böyle duracağını bilsem bir an bile durmam. 

2016 Saç Trendleri-13

2016 Saç Trendleri-12

2016 Saç Trendleri-14

Saç trend 12.

Günlük kullanımlar için uzun yada kısa saçlarınız için bohem modeller

 


2016 Saç Trendleri-30

2016 Saç Trendleri-29

2016 Saç Trendleri-32

2016 Saç Trendleri-31

2016 Saç Trendleri-34

 

Saç trend 13.

Rengarenk saçlar. İşte bunlarda yeni trenlerden. Ne kadar tatlı renkleri değil mi? Cindy bebek andırıyor, çok güzel çok tatlı ve aynı zamanda seksi deyip geçeğim. Hani çok beğendiğimiz ayakkabı modelleri vardır ama asla almayız fakat çok beğeniriz. işte bu renkler de herkesin harcı değil. Fakat benim gibi beğenenler için geçicici renkli boyalar var onları deneyebilirler. Yada saçınızın sadece bir tutamını boyayabilirsiniz yahut postij takabilirsiniz.


 

2016 Saç Trendleri-36

2016 Saç Trendleri-37

Saç trend 14.

Son olarak bu seneye ve geçen seneye damgasını vuran saç aksesuarları ve saç bantları.

2016 Saç Trendleri-38

 

- Advertisement -

Other Articles

İnternette para kazan – youtube’ dan nasıl para kazanılır

İnternette para kazan - youtube' dan nasıl para kazanılır Cümle alemin bildiği konuya bir kez de ben değineyim. Öyle çok çok takipçisi ve izlenmesi olan...

Shein Türkiye’ den Alışveriş Yapmak

Shein Türkiye' den Alışveriş Yapmak – Sheinside Shein Türkiye geldiiiiii!  olleeeeyyyy! yuppppiiiii! yehoooo!! Eeevet öngörülen nidalarmız atıldıysa bu pamuklara sarmalık siteyi stalklamak istiyorum hemencecik. Uzun ...