2016 yaz modasının bikini ve mayolarında, klasiklerin yanı sıra son derece marjinal modeller de bulunuyor. Seçim yapmak için öncelikle tarzınızı ve vücut şeklinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer seçiminizin klasiklerden yana olacaksa, hemen hemen her sezon mağazalarda bulabileceğiniz mayo ve bikiniler bu sene de sizleri beklemekte. Ancak daha farklı ve marjinal modelleri seçmek istiyorsanız; 2016 senesinin trend renklerinden olan turuncu ve sarı mayolara göz atabilirsiniz.

 

2016 Mayo ve Bikini Modelleri-33 2016 Mayo ve Bikini Modelleri-34

2016 Straplez Mayo ve Bikini Modelleri

Straplez kesim, mayo ve bikini seçiminde sıklıkla tercih edilen modellerin başında yer almaktadır. Ancak; aslında her vücuda uygun olmadığını söylemekte yarar var. Eğer göğüs ölçüleriniz 80’in altında ya da 90’ın üzerindeyse bu modellerden uzak durmalısınız.

Küçük göğüsler, straplez mayo ve bikinileri yeterince taşıyıp, gösteremez. Ayrıca, hiç fark etmediğiniz bir anda, mayonuzun üzerinizden düştüğünü de görebilirsiniz. Büyük göğüslü bayanlarda ise; göğüsler straplezden dışarı doğru taşarak yine hoş olmayan bir görünüm oluştururken, sizi daha kilolu gösterecektir. Bunun yanı sıra; straplez modellerin daha çok tatilini güneşlenerek geçirmek isteyen kişilere uygun olduğunu unutmamalısınız. Eğer denizin ve havuzun tadını çıkarmak istiyorsanız, seçiminizi farklı modeller yana kullanmanızda fayda var.

 

2016 Mayo ve Bikini Modelleri-25

2016 Şortlu Mayo ve Bikini Modelleri

Her yaz olduğu gibi 2016 yazında da şortlu mayo ve bikinilerde geniş bir yelpaze bulunuyor. Bu mayolar, genellikle basen bölgesinde kiloları olan ya da selülitlerini saklamak isteyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Ancak bunun bir hata olduğu söylenebilir. Amacınızın, bu bölgenizdeki fazlalıklarınızı saklamaksa, etekli modelleri tercih etmeniz daha doğru olur. Şortlu mayo ve bikiniler baseninizi sardığından dolayı, kilolarınızı direkt olarak ortaya çıkaracaktır.

2016 Mayo ve Bikini Modelleri-29

2016 Leopar Mayo ve Bikini Modelleri

Kadınların, dişi taraflarını ortaya çıkaran leopar desenler, 2016 yılının trendleri arasında yer alıyor. Ancak bu sene, klasik leoparlar yerine siyah ve kırmızı leopar desenlerin ön plana çıktığı görülmekte. Mayo ve bikinilerinizde de rahatlıkla leopar desenlere yer verebilirsiniz. Dilerseniz, bikinilerde alt ya da üst kısımdan tekini siyah, diğerini leopar kullanarak da hoş bir kombin yapabilirsiniz.

 

2016 Mayo ve Bikini Modelleri-49

 

720x190moda302.03