Koşuşturmaya devam ediyoruz. Hepimiz bir şeyler için delicesine koşuşturuyoruz. Durup bakmaya bile vaktimiz yok, hatta bu koşuşturmadan delicesine zevk alıyoruz. Kimimiz sevdiğimiz şeyleri kimimiz zorunlu olduğumuz şeyleri yapıp, hayatımızı ilmek ilmek dolduruyoruz.

Bazı insanlar çok güçlü. Hiç bir ruh halini anlayamıyor sunuz. Ben çok güçsüzüm sanırım hiç bir duygumu saklayamıyorum. Böyle dediğime de bakmayın aslında en çok acı çektiğim zamanlarda delicesine kahkaha attığım da görülmüştür.

Hayat sizden her gün aynı tempoda enerjik, güçlü ve kendisine bağlı olmanızı isteyecek. Tam olarak istediğinin ne olduğunu anlamamakla beraber, sizin ondan istediklerinize odaklanmanızı tavsiye ederim. Asla baş edemeyeceğiniz ölüm gibi bir gerçeği var ki bunu hiç sorgulamadan direk geçelim.

Bazı zamanlar tüm renkler solar, her yer gridir ve siz bir türlü diğer renkleri göremez hale gelirsiniz. İnadına her şey üst üste berbat olmaya başlamıştır. Sanki tüm terslikler seni bulur, lanet olası sütyen askısı da hep olmadık zamanda kopar zaten. Her şey tepetaklak giderken etrafınıza bakmaya devam edin. Devam edin çünkü kırmızı bir detay en güzel solgun renklerin için de görülür. Görebildiğiniz bu küçük detay aslında yaşama sevinciniz, umudunuz, yılmadığınız ve küçük mutluluklarınızdır. Her yer kırmızı ise detayın şıklığı nerede?

Çaresiz hissetiğiniz, tüm gri renklere boyandığınız zamanlarda kırmızı detayları görebiliyorsanız, başarmışsınız demektir. Kazanan sizsiniz!
Hayatınızda ki kırmızı ve diğer detayları görüp küçük mutlulukların keyfini çıkarın.

Bu kadar melankoli içinde umut arayıp bulduktan sonra, bir kaç kırmızı detay 🙂

 

 

hepsiburada.728x90moda

 

 

görsel çizim @lallo25 @gucci