Yeni Beyaz Saç

- Advertisement -
- Advertisement -

Uzun zaman sonra blogtayım ve uzun süredir dikkatimi çeken saç rengini stalkladım 🙂 Beyaz saç ve beyaza yakın denecek kadar açık sarı. Kaç kişi bu rengi  kullanabilir, kendine yakıştırabilir ve cesaret edebilir bilmiyorum. Uzun süre sonra zar zor biraz olsun uzatabildiğim saçlarımı bu renge boyamaya ben cesaret edemem doğrusu.

Ayrıca çok risk var, sizi olduğunuzdan yaşlı gösterebilir, iyi bir kuaföre gitmediyseniz saçlarınız yıpranabilir, birde sevgiliniz yeni saçınızı beğenmeyebilir 🙂 Dikkat edin derim cool görüneyim derken sonuç tam bir fiyaskoda olabilir.

Bu rengi gayet güzel kullanan ve yakıştırdığım kişiler var tabiki. Kimler mi? sizinle bu harika saçlara sahip kişilere ait bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum.

- Advertisement -

Other Articles

Erkekleri Etkilemenin En Kolay Yolu – Dişil Enerji Nedir –  Dişil Enerji Nedir – 1

Erkekleri Etkilemenin En Kolay Yolu - Dişil Enerji Nedir -  Dişil Enerji Nedir – 1 Daha mutlu ve dengeli bir hayat yaşayabilmemiz için eril ve...

Shein Türkiye’ den Alışveriş Yapmak

Shein Türkiye' den Alışveriş Yapmak – Sheinside Shein Türkiye geldiiiiii!  olleeeeyyyy! yuppppiiiii! yehoooo!! Eeevet öngörülen nidalarmız atıldıysa bu pamuklara sarmalık siteyi stalklamak istiyorum hemencecik. Uzun ...