PayPal ile Ödeme

PayPal Nedir?

PayPal kredi kartı bilgilerinizi alıcı veya satıcılarla paylaşmadan online ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli bir ödeme yöntemidir.

PayPal ile Türk Lirası, ABD Doları ve Euro dahil olmak üzere birden fazla para biriminde ödeme yapabilirsiniz. PayPal birçok ülkede kullanılabilir ve 1998'de kurulmuştur.

Ödemelerinizi paypal hesabınızdaki bakiyenizi kullanarak ya da paypal hesabınız yoksa paypal aracılığı ile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Not: Hem alıcı hem de satıcı Türkiye'de olmadıkça ödemeler PayPal bakiyesi kullanılarak Türk Lirası üzerinden yapılamaz. Bu işlem için farklı bir para birimi veya kredi kartınızı kullanmanız gerekir.

PayPal ile Taksitli Alışveriş

PayPal hesabınıza Axess, Carrefour Axess, Axess Business, Fish, Wings veya Wing Business kartlarından birini ekleyip, PAYPAL yazıp 4566’ya SMS gönderin. PayPal ile yapacağınız 100 TL ve üzeri online alışverişlerinizde vade farksız 3 taksitten faydalanabilirsiniz! Konuyda ilgili daha fazla bilgi için PayPal destek hattı ile görüşebilirsiniz.