Ön Bilgilendirme Formu

SATICI:
Ünvanı:E-Piksel E-Ticaret ve Bilgi Teknolojileri
Adresi:[store_address]
Telefon:1234567
Web Sitesi:http://fashionstalker.net/
ALICI:
Adı/Soyadı/Ünvanı:[customer_fullname]
Adresi:[payment_address]
Telefon:[customer_telephone]
E-Posta:[customer_email]
SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN:
Tarih / Sipariş No:[date_added] / [order_id]
Ödeme Şekli:[payment_method]
Ürünlerin Cinsi ve türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Vergiler Dahil Satış Bedeli aşağıda belirtildiği gibidir.
[products]
TESLİMAT:
Teslimat Adresi:[shipping_address]
Teslim Edilecek Kişi:[customer_fullname]
[shipping_method]:Kargo ücreti sipariş toplam tutarına eklenmekte ve müşteri tarafından ödenmektedir. Ürün bedeline dahil değildir.
FATURA:
Fatura Adresi:[payment_address]
GEÇERLİLİK SÜRESİ:
İşbu formda yer alan ürün ya da hizmete ilişkin olarak ALICI'ya sunulan tüm bilgilerve vaatler kampanya yayın süresi kadar geçerli olup bu günden sonra Satıcı tarafındanişbu formda verilen bilgi ve vaatlerle bağlı kalınmadığı ihtar olunur.
SÖZLEŞME SÜRESİ:
İşbu formda yer alan ürünün ALICI'ya teslim edilmesini takiben mesafeli sözleşme sona erecektir.
CAYMA HAKKI:
ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde malı redederek cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma bildiriminin satıcıya ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır. Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veyasözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz. 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz iade bölümü bulunan faturada ilgili bölümlerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.
CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
-Taşınabilir Bilgisayar – masaüstü bilgisayar (Orijinal işletim sitemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.)
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
-Hür türlü kozmetik ve kişisel bakım ürünü
-İç giyim ürünleri
-Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn: kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir.
ALICI talep ve şikayetlerini yukarıda yer alan SATICI iletişim bilgilerine iletebilir.
ALICI şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nca her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde ALICI'nın mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.
İşbu Ön Bilgilendirme Formu'nda belirtilen bilgiler kullanılan uzaktan iletişim araçlarına uygun olarak ve iyiniyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verilmektedir.
İşbu Ön Bilgilendirme Formu elektronik ortamda ALICI tarafından okunarak kabul edildikten sonra Mesafeli Satış Sözleşmesi kurulması aşamasına geçilecektir.
SATICI:E-Piksel E-Ticaret ve Bilgi Teknolojileri
Adresi : [store_address]
Telefon : 1234567Web Sitesi : http://fashionstalker.net/
ALICI:[customer_fullname]
Adresi : [payment_address]
Telefon : [customer_telephone]
E-Posta : [customer_email]
TARİH:[date_added] / 54.224.75.202